Glaistas UNIFLOT (25kg) Knauf

Glaistas UNIFLOT (25kg) Knauf

Kiekis:  
Prekės kodas: 12204501
Mato vnt: VNT
Gamintojas: Knauf
Kaina su PVM: 29.39€

Ypač tvirtas gipsinis glaistas gipskartonio plokščių siūlėms, vidaus darbams, gipsinis, ypač aukštos kokybės , su specialiais priedais, puikiai tinka HRAK tipo siūlėms glaistyti, labai lengvai glaistomas, lengvai nuvalomas nuo įrankių, skirtas dirbti rankomis.

Tecninė informacija: Atitinka standartą: 4B pagal EN 13936: Pagrindo ir aplinkos temperatūra: +10°C; Paruoštas glaistas tinkamas naudoti: 45 min.; Sąnaudos: 250g/m2 sienos (HRAK siūlė).

Naudojimo paskirtis: skirtas gipsinių plokščių siūlėms glaistyti, perforuotų akustinių gipso plokščių siūlėms (SK ir FF) glaistyti, sausų gipso plokščių (KnaufBrio/KnaufBrown) grindų siūlėms glaistyti.

Darbo eiga: Pagrindas turi būti lygus, tvirtas, švarus, sausas. Prieš glaistant siūlę rekomenduojama gruntuoti KnaufTiefengrund arba Rotband Uni gruntu. Tai užtikrins paviršiaus ir glaisto sukibimą, siūlė bus tinkamai užpildyta ir plokštės patikimai suklijuotos. Gipsinės plokštės turi būti stipriai ir tinkamai pritvirtintos prie tvirto karkaso. Medžiagą suberkite į švarų vandenį, kad susidarytų medžiagos salelės vandens paviršiuje ( daugiausia 5 kg glaisto į 2,4 l vandens). 2-3 min.palaukite ir mentele maišykite, kol masė taps tiršta kaip grietinė. Gruntuotas gipskartonio plokščių siūles užpildykite glaistu ir tepkite siūlių armavimo juostą. Prieš dengdami naują glaisto sluoksnį įsitikinkite, kad anksčiau užteptas glaistas išdžiuvęs. Savisriegių sraigtų galvas taip pat užglaistykite.

 


Dėmesio! Transporto paslaugos teikiamos tik Vilniuje (ir 60 km nuo Vilniaus)
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Kontaktai e-prekybos klausimais:
 
El-paštas: eprekyba@vejuva.lt
 
Telefonas:+37052697084
Mob.tel.: +37068674453
 

Mus rasite: Jeruzalės g. 17, Vilnius

Konsultacijos d.d. nuo 8:00 iki 16:30 val.

Visos teisės saugomos © 2019. Sprendimas: InterAteitis