Taisyklės

1. Pirkimo-pardavimo taisyklės (toliau - Taisyklės) yra privalomas teisinis dokumentas, kuris nustato asmens ar įmonės, įsigyjančio prekes Vejuva.lt internetinėje parduotuvėje (toliau – Pirkėjas), ir UAB „Vejuva“ (toliau - Pardavėjas) tarpusavio teises ir pareigas, prekių įsigyjimo bei apmokėjimo už jas sąlygas, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarką bei šalių atsakomybę.

2. Įsigydamas prekes internetinėje parduotuvėje , Pirkėjas sutinka su šių Taisyklių taikymu.

Duomenų apsauga

3. Pirkėjas sutinka, kad jo nurodytu elektroninio pašto adresu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui, mokėjimui ir pristatymui įvykdyti. Pirkėjas, užsisakęs naujienlaiškio prenumeratą, taip pat sutinka, kad jo duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.

4. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka.

Pirkimo ir pardavimo sutarties sudarymo momentas

5. Pirkimo-pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje, suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą ar atsiėmimo punktą bei susipažinęs su šiomis taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Užsakyti“. Pirkimo-pardavimo sutartis galioja iki visiško pareigų pagal šią sutartį įvykdymo. Tais atvejais, kai Pirkėjas nepritaria visoms arba tam tikrai daliai Taisyklių, jis privalo nepateikti užsakymo.

6. Kiekviena sutartis, sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra saugoma Lemora.lt duomenų bazėje.

7. Šalys vadovaujasi 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, patvirtintomis taisyklėmis.

 Pirkėjo pareigos

8. Pirkėjas privalo sumokėti už prekes ir jų pristatymą pagal pasirinktą apmokėjimo būdą, per tris darbo dienas nuo užsakymo pateikimo dienos.

9. Po šio termino, negavęs apmokėjimo, pardavėjas turi teisę anuliuoti užsakymą.

10. Pardavėjas įsipareigoja sukomplektuoti ir pagal pirkėjo pasirinktas sąlygas pateikti užsakytas statybines medžiagas, turinčias visus kokybę garantuojančius sertifikatus.

Atsiskaitymas,prekių grąžinimas ir ginčų sprendimas

11. Pardavėjo sąskait DNB banke LT 554010042402028919.

12. Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“ bei 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

13. Iškilusius ginčus šalys sprendžia LR teisės aktų nustatyta tvarka.

 


Dėmesio! Transporto paslaugos teikiamos tik Vilniuje (ir 60 km nuo Vilniaus)
Jūsų krepšelis yra tuščias!
 
Naujienlaiškis
* El-paštas
Vardas 
Užsisakyti
 
Visos teisės saugomos © 2021. Sprendimas: InterAteitis