Kontaktai ir darbo laikas

 

 

PASITEIRAVIMUI  MOB.TEL. 868674453, TEL. 2697084,2697646  info@vejuva.lt

 STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ SKYRIUS

Pardavimų vadovas - Juozas Stefanavičius  Tel.: 2 69 76 46, mob. tel.: 8 682 17239 juozas@vejuva.lt

Vyr . vadybininkė - Audronė Šumanaitė  Tel.: 2 69 76 46, mob. tel.: 8 64012041 audra@vejuva.lt

Vyr . Vadybininkas - Alvydas Ramanauskas   Tel.: 2 69 70 84, mob. tel.: 8 618 78575 alvydas@vejuva.lt

Vadybininkė - Agnė Doveikienė   Tel.: 2 69 70 84, tel.: ​8 65630004 agne@vejuva.lt

SPECIALIZUOTŲ PREKIŲ SKYRIUS

 Vyr.Vadybininkė - Rasa Zinkevičienė   Tel.: 2 69 70 84, mob. tel.: 8 612 85614  rasa@vejuva.lt

 Vadybininkė - Inga Kovalčiukienė   Tel.: 2 69 76 46, mob. tel.: 8 620 87369  inga@vejuva.lt

 Vadybininkė -  Lina Šiškevičienė  Tel.: 2 69 70 84, mob. tel.: 8 68674453  lina@vejuva.lt

Vadybininkė – Milda Vaitonytė   Tel.: 2 69 76 46, mob. tel.: 8 616 35562  milda@vejuva.lt

BENDRŲJŲ REIKALŲ SKYRIUS

Vyr. vadybininkas - Arminas Verkauskas   Tel.: 2 69 76 46, mob. tel.: 8 652 01234 arminas@vejuva.lt

BUHALTERIJA tel.: 2 71 24 52 ,  mob. tel.: 8 640 43062 

Vyr. buhalterė - Donata Gotceitienė   Tel.: 2 71 24 52, mob. tel.: 8 64043062 donata@vejuva.lt

  

MŪSŲ ADRESAS :  JERUZALĖS G. 17, VILNIUS

 


Dėmesio! Transporto paslaugos teikiamos tik Vilniuje (ir 60 km nuo Vilniaus)
Jūsų krepšelis yra tuščias!
 
Naujienlaiškis
* El-paštas
Vardas 
Užsisakyti
 
Visos teisės saugomos © 2017. Sprendimas: InterAteitis