Multifunkcinė drėgmei atspari drožlių plokštė  su išdroža iš keturių pusių

Multifunkcinė drėgmei atspari drožlių plokštė su išdroža iš keturių pusių

Kiekis:  
Mato vnt: VNT
Gamintojas: Pfleiderer
Kaina su PVM: 7.90€

Turimi variantai

*storis x plotis x ilgis (mm) Prekės kodas Kaina Užsakyti
11200601 7.90€
11200701 9.14€
11200801 10.71€
11200901 13.96€

Multifunkcinė plokštė (MFP) – tai aukštos kokybės, labai tvirta, atspari drėgmei medienos drožlių plokštė.  Ilgos ir siauros ištisinės skiedros, netolygiai pasiskirsčiusios plokštės paviršiuje ir vidiniuose sluoksniuose, surištos aukštos kokybės melamino karbamido derva, suteikia plokštei didelį mechaninį atsparumą išilginėms bei skersinėms apkrovoms ir didelį atsparumą drėgmei.

MFP yra pagaminama pagal DIN EN ir turi CE ženklą (Europos Sąjungoje reikalaujamas prekės kokybės patvirtinimas), privalomą visoms statyboje naudojamoms medienos medžiagoms.

MFP savybės

Didelis tankis ir melamino klijai suteikia labai nežymų brinkimo lygį. Dėl trumpalaikės drėgmės, pavyzdžiui, smulkaus lietaus, ilgesni pluoštai plokštės paviršiuje pabrinksta, bet drėgmė neįsiskverbia į visą plokštę.

Problemų gali kelti skirtingas klimato poveikis plokštės šonams, pavyzdžiui viršutinės dalies džiovinimas elektriniu šildymo ventiliatoriumi, kai tuo tarpu apatinė dalis drėksta dėl prastos pamato hidroizoliacijos. Tai gali sukelti plokščių deformaciją. MFP gamybai taikomi aukščiausi ekologijos standartai. Pagal formaldehidų išsiskyrimą į aplinką plokštės priskiriamos saugiausiai – E1 emisijos klasei. MFP gali būti apdirbamos visais įprastiniais medienos apdirbimo įrenginiais. Rekomenduojama naudoti kietųjų metalų įrankius.

Montavimas, konstravimas, panaudojimas

Dėl drėgmei atsparių klijų ir P5 rūšies klasifikacijos MFP gali būti naudojamos visiems darbams, kur anksčiau buvo reikalaujama V100 kokybės standarto.

• Sauso pagrindo grindų klojiniams

MFP atsparios drėgmei, jų atsparumas didelėms apkrovoms patvirtintas tyrimais ir atitinka grindims keliamus reikalavimus.  Nerekomenduojama kloti virš šildomų grindų sistemos dėl didelės plokštės deformacijos rizikos, kurią sukelia vienos pusės džiovinimas. MFP turi lygų paviršių, todėl jas galima padengti medienos klijais, dažais, laku, vašku ar aliejiniais dažais. Lygus paviršius gerokai supaprastina grindų klojimo darbus.


Dėmesio! Transporto paslaugos teikiamos tik Vilniuje (ir 60 km nuo Vilniaus)
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Kontaktai e-prekybos klausimais:
 
El-paštas: eprekyba@vejuva.lt
 
Telefonas:+37052697084
Mob.tel.: +37068674453
 

Mus rasite: Jeruzalės g. 17, Vilnius

Konsultacijos d.d. nuo 8:00 iki 16:30 val.

Visos teisės saugomos © 2019. Sprendimas: InterAteitis